Menderes İlçemiz de STK lar ile buluşma istişare toplantımız

İzmir’in Güzel ilçesi Menderes STK larının birleşme platformuna davet edilmemizden dolayı yönetim olarak çok mutlu olduk. Bilgi paylaşımı ve tanışmak bizlerin aile olarak ne kadar büyük olduğumuzun ispatı olmuştur. Başta Cumaovalılar Derneği yönetimine ve TC Mustafa Durak a şahsım ve yönetimimiz olarak teşekkürler ederiz.

Cumaovalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Mustafa AKIN ve Sekreteri Mustafa DURAK – Menderes Karslılar Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Yakup KILIÇ ve Yönetimi – Elazığ Kültür ve dayanışma Derneği Başkanı Şükrü ACAR ve Yönetimi – Alevi Kültür Dernekleri Menderes Şubesi Başkanı Vedat AD ve Yönetimi – Konyalılar Dernek Başkanı Muhsin ÇELİK ve yönetimi – Menderes Kent Konseyi Başkanı İlkay ÇİCEK ve yönetimi – Sivaslılar Dernek Başkanı Yılmaz LALE ve yönetimi – Mardinliler Dernek Başkanı Yavuz KOÇHAN ve yönetimi – Ordulular Dernek Başkanı İsa ELBİR ve yönetimi ve Misafir dernek başkanlarımız  – Karşıyaka’dan Yakamoz Kadın Kooperatifi Başkanı Servet KAPLAN ve yönetimi – Gondol Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gülay ÖZYILDIZ ve Yönetimi katılım yapmış olup, fikir alış verişinde bulunulmuştur.

Bizlere verilen destekler gün ve gün artmaktadır. Bilinçli bir platform oluşmasında yukarıda saydığımız derneklere ve yönetimlerine  teşekkürler ederiz. Saygılarımızla

Yazar: baskan

İzmir Yunus Emre Yörük Türkmen Dernek Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir