TCDD.3.NCÜ BÖLGE MÜDÜRÜ YÖRÜK BEYİMİZ.

Bizleri onurlandıran, kültür abidemiz olan TCDD 3.cü Bölge Müdürü Sayın: Selim KOÇBAY tam bir Yörük karşılaması ile karşılayan, bizlerle itinalı bir şekilde ilgilenen Bölge Müdürümüze teşekkürlerimizi sunarız.

Canı gönülden karşılamanın içerisinde, bizlerin bu kültüre verdiğimiz katkılarımızı takdir eden, bizlerle her zaman birlikte olmayı göze almış bir has Yörük Türkmen kimliğini taşıyan gönül elçimiz ile derneğimizin bu zamana kadar yaptıkları ve yapacakları konusunda söyleşilerde bulunduk. Birlikteliğimize sağlanabilecek her türlü katkıda yanımızda olduklarını beyan eden müdürümüz bizlerin her zaman yanımızda olduklarını beyan ettiler.

Bizler gerçekten çok büyük bir aileyiz. Nereye gidersek gidelim, bir Yörük Türkmenle karşılaşmamak mümkün değil, güzel projelere imza atmamızın her zaman camiamıza hayırlı olmasını ve projelerin uygunluğunun kamu kuruluşları ile paylaşımından yana olan derneğimiz, her türlü başarılara ulaşacaktır. Bizlerin yanında olan başta TCDD.3 Bölge müdürü, Trafik Şube Müdürü ve Gar Müdürümüze derneğimiz adına teşekkürler ederiz. Saygılarımızla

Yazar: baskan

İzmir Yunus Emre Yörük Türkmen Dernek Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir