Biz ve Kadın Girişimciler Kooperatifi İş Birliği Başladı.

Yakamoz kadın girişimciler kooperatifinin misafiri olarak, bizleri ağırladıkları için teşekkürler ederiz. Bizler kadınlarımız ile birlikte güzel projelere imza atmaya ve birlikte çalışmaya katkı sağlamak bizlere verilen değeri anlamak bizleri mutlu etti.
Böyle bir buluşmaya Yörük Türkmen kadınlarının sorunlarını ele almak ve Yörük Türkmen Kadınlarının iş kapasitelerini geliştirmek, yardımlaşma çalışmalarının ön görüşmeleri çok olumlu geçmiş. Sivil Toplum Kuruluşu ve Kadın girişimci Kooperatif ile iş birliğine yaklaşımı kurulmuş olması bizlerin Yörük Türkmen sevdasında ne kadar büyük bir aile olmamızın göstergelerinden sadece bir tanesi, olması bizlerin birlikten kuvvet doğar ilkesini ön plana çıkarmıştır.
Bizlere bu konuda birlikteliğimiz Yakamoz Kadın Girişimciler Kooperatif Başkanı Servet Kaplan’a ve yönetimi Gülay Özyıldız, Seçil Altıntaş,Hayrettin Beye Bizlerin Yönetim Kurulu ve kadın kolları Başkanımız Asiye Avcu, ve Malik Açıkgönül beylere böyle bir buluşmada olmalarından dolayı şahsım ve yönetimimiz adına teşekkürlerimizi iletiriz.
Bizler konuşmaktan ziyade yapılacak olan projeler ile birlikte daha büyük bir Yörük Türkmen ailesi olmaya devam edeceğiz Saygılarımızla

Yazar: baskan

İzmir Yunus Emre Yörük Türkmen Dernek Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir