BİR HEDEF GERÇEKLEŞTİ.

Hedeflerimize bir yenisini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler camiamızda ilklerin başlangıcını yaparak, İKTİSADİ İŞLETME kuruluşumuzu tamamlayarak, derneğimizin kendi kendini güçlendirme çalışmalarına ilk adımı atmış bulunmaktayız. Bizler siz değerli gönül dostlarımızın birlikteliğinde daha güçlü yarınlara kültürümüzü göstermek ve yaşatmak için birlikteliğimizi kuvvetlendirmede adımlarımızı attık.

Siz değerli gönül dostlarımızın’da katkıları ile daha büyük ve kocaman bir aile olma yolunda hiç bir yardım beklemeksizin, kendi kendimize yetecek bir konum oluşturmaktayız. Bizler kar amacı güdmeden bugünlere geldik ama maalesef gelirken yaşadığımız zorluklar bizlerin daha verimli çalışmasında kolaylık olmasını ve kendi kendimize yeteceğimizin kanıtını gerçekleştirmek adına böyle bir İKTİSADİ İŞLETME kurmamız bizleri mutlu etmektedir.

Derneklerimizinkurumsallaşmasında en önemli olaylardan biride kurumsallaşmayı destekleyen maddi imkanların daha kuvvetli olmasından kaynaklanan İKTİSADİ KURULUŞtur. Bizler de bu camiamızda kendimizin birbirimizle destekleyerek böyle bir konuyu çözmemizde kendimize yeterseviyeye ve diğer S.T.K. larına da destek olarak kültürümüze katkı sağlamak istedik.

Yüce rabbimimiz bizlere sağlık ve sihhat verdiği sürece kültürümüzü ileri götürmek istiyoruz. Bizlere vereceğiniz desteklere şimdiden teşekkürler ederiz. Kalın sağlıcakla

Yunus Emre Yörük Türkmen Derneği

Yönetim Kurulu Başkanı Nihat ERÇETİN

Yazar: baskan

İzmir Yunus Emre Yörük Türkmen Dernek Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir