KARABAĞLAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİMİZ

Hazırlamış olduğumuz 2 projemiz için destek ve paydaş olmaları için belediye başkanlarımızı gezerek, projemiz hakkında bilgiler veriyoruz. Projelerimiz bu zamana kadar gezilen bütün belediye başkanlarımızın ilgisini çekmiş ve gönül birlikteliğinde paydaş olma Yörük Türkmen kimliğine katkı koyma konusunda ellerinden geleni yapacaklarını bildirmişlerdir.

Özellikle Karabağlar Belediye Başkanımız Sayın Muhittin SELVİTOPU başkanım her daim yanımızda olduklarını belirterek ellerinden geldiğince bizlerin projelerine desteklerini vereceklerini bildirmiş olması bizleri ve bu camiaya verilen katkıların projelerle daha iyi anlatılmasına sebep olmasını taktirle karşılamıştır. Bizleri yalnız bırakmayan yapılan projede paydaşlarımızdan biri olan Alevi Dernekleri Federasyon Genel Başkanı ayrıca iyi bir Türkmen Kültür aşığı ve elçisi olan  Sayın Yolcu BİLGİNÇ beye de katkıları ve bizlerin kültür adına güzel projelerde yanımızda olması, camiamız adına sevinç ve başarıların devamını getirecektir.

Emeklerini hiç bir zaman esirgemeyen Yönetim Kurulu Üyemiz ve Kadın kolları başkanımız Sayın Asiye AVCU hanımada  katkılarından dolayı teşekkürler ederiz.

Yunus Emre Yörük Türkmen Derneği Yönetim Kurulu

 

                    

Yazar: baskan

İzmir Yunus Emre Yörük Türkmen Dernek Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir